Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

225 Kč

ks

Zrna mají bohaté a krémové tělo s nízkou kyselostí a proto ji mnozí považují za nejlepší kávu z Dominikánské republiky. Kávu připravenou z těchto zrn můžeme popsat jednoduše jako fantastickou. Někteří dokonce tvrdí, že je lepší než Jamaica Blue Mountain.  
  Více

Kód produktu: 318/DO11Doprava a platba

Dominikánská republika se může chlubit jedinečným klimatem, jsou zde celoroční srážky, teplé mořské proudy a mírné pasáty, které vytváří dlouhé vegetační období.

Karoma produkuje nejen vysoce kvalitní kávu, která se pěstuje v nadmořské výšce okolo 1300 metrů, ale zároveň chrání životní prostředí. Farmáři ponechali 25% své půdy do ekologické rezervy za účelem ochrany zdrojů vody a volně žijících zvířat. 

Každopádně kávové bobule zrají pomalu, což zajištuje jejich dlouhodobě vysokou kvalitu. Zrna mají bohaté a krémové tělo s nízkou kyselostí. Kávu připravenou z těchto zrn můžeme popsat jednoduše jako fantastickou. Někteří dokonce tvrdí, že je lepší než Jamaica Blue Mountain. 

V Dominikánské republice neexistuje specifické období dešťů jelikož zde prší celý rok.

Na tomto místě bychom chtěli zmínit, že tuto kávu stejně jako všechny ostatní pražíme pouze na základě Vaší objednávky těsně před odesláním k Vám a balíme do speciálních obalů s aroma ventilem. Vždy od nás obdržíte tu nejčerstvější možnou kávu, za to ručíme!